Розвиток та соціальна підтримка персоналу

Розвиток та соціальна підтримка персоналу

Наша головна рушійна сила і основа успіху — це віддані і професійні люди, об’єднані спільною корпоративною культурою і розділяють ключові цінності компанії:

  • Увага до клієнтів.
  • Ефективність та оперативність.
  • Повага до людей.
  • Командна робота.
  • Безпека.

Ми прагнемо стати привабливим роботодавцем, який піклується про своїх співробітників. Ми надаємо гідні умови праці, справедливо оцінюємо діяльність співробітників, створюємо умови для їх самореалізації, ініціативи та розвитку всередині компанії. На підприємстві створюються умови для зростання професійної майстерності молоді, освоєння ними суміжних професій, підвищення кваліфікації. За молодими працівниками закріплюються наставники, які передають їм свої знання, досвід. Для розвитку управлінських компетенцій в компанії проводяться програми «Досягти більшого разом» і «Кроки до успіху».

Ці програми є частиною обов’язкового навчання керівників компанії. Учасники програми отримують як теоретичні знання, так і практичні навички в області ефективних комунікацій, інструментів управління співробітниками, а також побудови ефективної команди. Корпоративна програма «Досягти більшого разом» вже визнана діловим співтовариством. У 2011 році проект отримав престижну премію «Trainings INDEX» в номінації «Ефективне рішення в галузі навчання, розвитку та підвищення результативності персоналу». Також в компанії проводяться командні сесії і індивідуальні тренінги. Командні сесії допомагають керівникам розвивати навички управління командою, освоїти роль лідера, а також розкрити потенціал своїх співробітників. Велика увага приділяється розвитку професійних навичок, знання технологій, обладнання, виробничих процесів. З цією метою в компанії організовуються семінари та курси.

Шукаєте якісну і доступну метизноїпродукцію?

Широка виробнича лінійка метизної продукції для реалізації проектів для оптових покупців. Безліч категорій і великий вибір товарів

Контакти

  • ПрАТ "Дніпрометиз"
    49081, Україна, Дніпро, пр. Слобожанський, 20
  • +38 (098) 164-40-04
  • sale@dneprometiz.com
Підписка

 Отримати консультацію!

Просто введіть свою адресу електронної пошти