Охорона здоров'я та безпека праці

Охорона здоров'я та безпека праці

Безпека праці — основна ключова цінність компанії і кожного співробітника. Ми виходимо з того, що ніяка мета не може виправдати порушення вимог безпеки виробництва або нехтування життям і здоров’ям людей. Ми створюємо і підтримуємо безпечні умови праці і піклуємося про здоров’я наших співробітників. Ми прагнемо запобігати забрудненню навколишнього середовища, економно і раціонально використовувати споживану енергію і природні ресурси.

Кожен з нас повинен виконувати свою роботу, дотримуючись норм техніки безпеки і охорони здоров’я, і ​​проявляти особисту обережність в будь-якій ситуації.

Більшу частину свого часу працездатні українці проводять в офісах і на підприємствах, які, по суті, є для багатьох другою домівкою. Тому особливо приємно, коли компанія піклується про своїх співробітників, пропонуючи їм бонус до соціального пакету. Йдеться про добровільне медичне страхування.

Працівники ПАТ «Дніпрометиз» застраховані в страховій компанії «Провідна». Підприємство виробляє доплату в розмірі 50% від страхового внеску застрахованим особам.

На підприємстві організовується і проводиться щорічний медичний огляд працівників. Також цілодобово працює медичний пункт, оснащений необхідними препаратами для надання медичної допомоги.

Для працівників, зайнятих на роботах з шкідливими умовами праці, а також роботах, пов’язаних із забрудненням, безкоштовно видаються миючі та знешкоджують кошти з дотриманням встановлених норм.

Підприємство виробляє безкоштовний ремонт, прання і хімічне чищення спецодягу.

Шукаєте якісну і доступну метизнупродукцію?

Широка виробнича лінійка метизної продукції для реалізації проектів для оптових покупців. Безліч категорій і великий вибір товарів

Контакти

  • ПрАТ "Дніпрометиз"
    49081, Україна, Дніпро, пр. Слобожанський, 20
  • +38 (098) 164-40-04
  • sale@dneprometiz.com
Підписка

 Отримати консультацію!

Просто введіть свою адресу електронної пошти