КРІПЛЕННЯ

Болти

Кріплення

До найпоширеніших кріпильних виробів в промисловості відносяться болти і гайки. Різьбові з’єднання, виконані за принципом болт-гайка, поєднують високу надійність кріплення з невисокою вартістю. Болти, перш за все, характеризуються класом точності (А, В, С). Виробництво болтів класу точності А найбільш затратно, але підвищена точність забезпечує більш високу надійність з’єднання. Клас точності В — більш масовий, тут допуск по різниці в діаметрі стрижня і отвору — більше. Клас точності С характеризується значним розбіжністю діаметрів стержня і з’єднуються.

ПрАТ «Дніпрометиз» випускає болти всіх класів точності (з превалюванням перших двох), а також класичну шестигранную гайку. Гайки шестигранні, виготовляються відповідно до ГОСТ 5915-70. Клас точності нашої продукції нормальний — В. Кріпильні з’єднання на виробах даного класу точності менш деформативність, а сама метизна продукція має більш низьку вартість, в порівнянні з класом точності А.

Гайки від виробника мають саме широке застосування, як в промисловості, так і в повсякденному використанні кінцевими споживачами. Так як «Дніпрометиз» виробляє також і болти — це дозволяє покупцям отримати повнокомплектне виріб: «болт-гайка» у одного постачальника.

Гайки «Дніпрометиз» — це міцні та надійні металовироби. Їх основними перевагами є:

доступна вартість;

висока якість;

суворе відповідність ГОСТу.

Види болтів

Болти класифікуються за різними ознаками. Одними з основних є: призначення і форма. Кріпильна продукція «Дніпрометиз» представлена ​​переважно машинобудівними і лемішними болтами.

Залежно від форми стрижня, вони класифікуються на:

універсальні;

анкерні;

з потайною головкою;

з напівкруглої голівкою;

з прес шайбою;

римболти;

відкидні болти.

Виробництво і продаж кріплення від «Дніпрометиз»

Завод «Дніпрометиз» виробляє і реалізує болти оптом в наступному асортименті:

з шестигранною головкою (клас точності А і В);

із шестигранною головкою (клас точності В);

з потайною головкою і квадратним подголовком (С);

монтажні із збільшеною потайною головкою (С).

Вся продукція заводу виробляється строго відповідно до ГОСТам і ТУУ. Болти одного стандарту мають кілька варіантів виконання, які також типізовані.

Наша продукція має такі переваги як:

відповідає екологічним стандартам;

має немагнітні властивості;

стійка до перепадів температури;

стійка до агресивних дій.

Доставка і оплата

Завод «Дніпрометиз» здійснює продаж продукції на ринках України, країн СНД, близького та далекого зарубіжжя. При цьому ціни на гайки і болти у нас стабільно низькі, що робить нашу продукцію доступною для великого класу покупців. На складах підтримується наявність всього асортименту продукції, тому комплектація збірних замовлень виконується оперативно, що в результаті забезпечує мінімальні терміни відвантаження. Якщо вам необхідна якісна кріпильна продукція за прийнятною вартістю, робіть своє замовлення на сайті або телефонуйте за вказаними телефонами нашим менеджерам, які допоможуть визначитися із замовленням і дадуть консультацію з усіх питань, що стосуються продукції заводу.