sale@dneprometiz.com

Оформити замовлення

Нарада Ради фахівців з охорони праці металургійних і машинобудівних підприємств Дніпропетровської області

Нарада Ради фахівців з охорони праці металургійних і машинобудівних підприємств Дніпропетровської області 8 листопада на Дніпровському металургійному комбінаті відбулася виїзна нарада Ради фахівців з охорони праці металургійних і машинобудівних підприємств Дніпропетровської області. У ньому взяли участь начальник відділу нагляду в металургії і машинобудуванні управління нагляду в промисловості та на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці в Дніпропетровській області Ольга Бондаренко та голова Ради фахівців з ОП — начальник УОТіЕ ПрАТ «Дніпрометиз» Анатолій Тертишний. Основні питання порядку денного — аналіз стану виробничого травматизму в Україні, регіоні та на підприємствах металургійної відрости за три квартали 2018 року, презентація інструментів і методів впровадження системи управління охороною праці (СУОП), підготовка до роботи в осінньо-зимовий період на підприємствах металургійної галузі.

На нараді фахівців Ради, була представлена робота системи управління охороною праці (СУОП) на підприємстві. Прикладом послужило звітне щотижневу нараду з охорони праці, зі звітом начальників структурних підрозділів з підготовки Дніпровського металургійного комбінату до роботи в зимовий період. Найбільшу зацікавленість учасників зустрічі викликала система подачі інформації та алгоритм спільних дій керівників підрозділів і фахівців з ОП. А також тренінг-інструктажі — новий інструмент, який був впроваджений на Дніпровському металургійному комбінаті в цьому році.

Однією з основних цілей наради Ольга Бондаренко назвала живе спілкування фахівців, в ході проведення таких зустрічей можна обмінятися думками, поділитися своїми напрацюваннями. Голова Ради фахівців з охорони праці металургійних і машинобудівних підприємств Дніпропетровської області Анатолій Тертишна наголосив на тому, що:

— Ми побачили функціонування системи управління охорони праці на ДМК — як реагують люди, як вирішуються питання, як ставляться завдання. Проблеми у всіх практично однакові, але вирішувати їх можна по-різному, а застосовувати потрібно краще.

Шукаєте якісну і доступну метизнупродукцію?

Широка виробнича лінійка метизної продукції для реалізації проектів для оптових покупців. Безліч категорій і великий вибір товарів

Контакти

 • ПрАТ "Дніпрометиз"
  49081, Україна, Дніпро, пр. Слобожанський, 20
 • +38 (098) 164-40-04
 • sale@dneprometiz.com
Підписка

 Отримати консультацію!

Просто введіть свою адресу електронної пошти


  Широкая производственная линейка метизной продукции для реализации проектов для оптовых покупателей. Множество категорий и большой выбор товаров

  Контакти

  • ЧАО "Днепрометиз"
   49081, Украина, Днепр, пр. Слобожанский, 20
  • +38 (098) 164-40-04
  • sale@dreprometiz.com
  Підписка

  Получить консультацию!

  Просто введите свой адрес электронной почты