sale@dneprometiz.com

Оформити замовлення

Секційний паркан або сітка - яке огорожу вибрати для ділянки?

Секційна огорожа покликана забезпечити нашу конфіденційність, захист від зловмисників і відокремити кордону нашої власності. Сьогодні у продажу можна знайти безліч рішень, тому вибрати один варіант досить непросто. Ось кілька простих порад, які допоможуть нам вибрати правильний паркан для нашого саду або ділянки.

Ми вибираємо паркан — що шукати? Вибираючи паркан, ми повинні пам’ятати, що він повинен відповідати архітектурі нашого будинку і дизайну саду. Залежно від цих чинників ми можемо вибрати більш сучасне або традиційне рішення. Важливим фактором також є сума, яку ми хочемо витратити на паркан — його вартість може варіюватися від декількох тисяч до декількох десяток тисяч гривень.

Також варто розглянути питання довговічності певного типу огорожі, щоб воно могло служити довгі роки. Крім того, якщо ви маєте намір самостійно зайнятися установкою огорожі, то легкість монтажу стане одним з важливих чинників. Сітка для огорожі Садова сітка — найдешевше і просте рішення. Сьогодні у продажу можна знайти плетену або зварену сітку.

Плетена сітка (наприклад, рабиця) виготовлена ​​з металевих прутів, які не мають жорсткого кріплення один з одним і така сітка, як правило, продається в рулонах. Перевагою такого рішення є низька ціна — по суті, сьогодні це найдешевше рішення, яке ви можете знайти в продажу. Установка такої сітки не займає багато часу — вона повинна бути розрізана в точках з’єднання і натягнута за допомогою натяжних проводів зверху і знизу огородження. Також пам’ятайте, що цей тип сітки сприйнятливий до деформації.

Зварна сітка виготовлена ​​з металевих прутів, зварених між собою. Вона більш жорстка, ніж її плетений аналог, тому процес монтажу менш трудомісткий. Але, незважаючи на це, цей вид сітки також сприйнятливий до деформації. При цьому ціна зварного варіанти трохи вище, ніж у плетених версії, але ця різниця дуже незначна. Сітки можуть бути виготовлені з оцинкованого дроту або мати ПВХ покриття. Більш довговічною вважається оцинкована сітка. Шар цинку захищає огорожу від корозії і більш стійкий до змін температури. Недоліком такого типу сітки є обмежений вибір кольорів — зазвичай оцинкована сітка має тільки сріблястий колір. В іншому, після монтажу огорожі, ми можемо пофарбувати сітку в будь-який колір. Сітки з покриттям з ПВХ мають широку палітру кольорів, але менш стійкі до суворих погодних умов. У цьому випадку шар цинку є більш тонким і, отже, більш сприйнятливим до корозії. секційні огорожі.

Секційний паркан виготовляють з сталевих прутків, зварених між собою. В цілому, такий паркан чимось нагадує паркан з зварної сітки. Проте, секційний варіант набагато жорсткіше, ніж сітчасті аналоги. До того ж таке огорожу довговічніше — дріт, яка використовується для його виробництва, набагато товщі. Як і у випадку з сітками, секційний паркан покритий антикорозійним покриттям, яке захищає його від шкідливої ​​дії атмосферних опадів. На жаль, збірка секційного огорожі складніша, ніж збірка сітчастого варіанти — відстань між стійками повинно бути однаковим. Крім того ціна секційних парканів, як правило, вище.

Шукаєте якісну і доступну метизнупродукцію?

Широка виробнича лінійка метизної продукції для реалізації проектів для оптових покупців. Безліч категорій і великий вибір товарів

Контакти

 • ПрАТ "Дніпрометиз"
  49081, Україна, Дніпро, пр. Слобожанський, 20
 • +38 (098) 164-40-04
 • sale@dneprometiz.com
Підписка

 Отримати консультацію!

Просто введіть свою адресу електронної пошти


  Широкая производственная линейка метизной продукции для реализации проектов для оптовых покупателей. Множество категорий и большой выбор товаров

  Контакти

  • ЧАО "Днепрометиз"
   49081, Украина, Днепр, пр. Слобожанский, 20
  • +38 (098) 164-40-04
  • sale@dreprometiz.com
  Підписка

  Получить консультацию!

  Просто введите свой адрес электронной почты